Tani nocleg i niedrogie kwatery

Podobnie jak w innych większych polskich miastach, również we Wrocławiu niezwykle prężnie i z powodzeniem działa baza hotelowa. Wrocławskie hotele oferują swoje usługi oraz pokoje dla różnego rodzaju gości – od tych najbardziej zamożnych aż po tych z ograniczonymi możliwościami finansowymi. Niejednokrotnie goszczą one również obywateli wielu narodowości – zarówno turystów, jak i biznesmenów przyjeżdżających do Wrocławia służbowo. Dla osób z odpowiednimi kwalifikacjami tutejsza baza hotelowa daje również możliwość znalezienia zatrudnienia we Wrocławiu. Wątpliwości nie ulega więc fakt, że wrocławskie hotele stanowią o sile tego miasta! Oto przegląd najciekawszych z nich:

Mercure Wrocław Panorama. Hotel ten zlokalizowany w ścisłym centrum Wrocławia (kilka minut od dworców PKP i PKS) to idealna oferta dla turystów. Klasyczny wygląd wnętrz w niezwykle gustowny sposób miesza się tutaj z nowoczesnością. Wartym dodania jest również fakt, iż hotel znajduje się w bliskim sąsiedztwie z taki atrakcjami turystycznymi Wrocławia jak chociażby Ostrów Tumski, Panorama Racławicka czy Wrocławska Starówka. Hotel oferuje ponadto swoim gościom 150 komfortowo urządzonych i wyposażonych pokoi, sale konferencyjne, restaurację oraz bar.

Qubus Hotel Wrocław. Wrocławski hotel Qubus, znajdujący się w centrum miasta przy ul. Św. Marii Magdaleny 2, oprócz komfortowych pokoi i wysokiej jakości usług, oferuje również swoim gościom mnóstwo dodatkowych atrakcji. Do takich należy zaliczyć niewątpliwie możliwość skorzystania z sal konferencyjnych, siłowni, jacuzzi, sauny oraz basenu. Na amatorów kulinarnych wrażeń czeka zróżnicowana kuchnia z różnych zakątków świata, a na kolekcjonerów sklep z ekskluzywnymi pamiątkami.

Europeum Wrocław. Znajdujący się w Dzielnicy Czterech Świątyń (czyli w samym sercu miasta), wrocławski Hotel Europeum to doskonała oferta skierowana w szczególności do biznesmenów oraz bardziej zamożnych turystów. Wizytówką tego miejsca są bowiem nie tylko najwyższy standard świadczonych usług oraz 38 przestronnych, luksusowych pokoi, ale również mnóstwo opcji dodatkowych (np. transport między hotelem a lotniskiem lub dworcem PKP, oferta usług fryzjerskich…).